
TrackJack sponsort Ride to Match
Alex Van Leeuwen en Marco van den Besselaar stappen eind deze maand op hun motoren voor een onvergetelijke missie: Ride to Match. Deze sponsortocht omvat een reis van zo’n 2500 kilometer langs de grenzen van Nederland. Maar dit is meer dan zomaar een rit; het is een roep om actie, een kans om levens te redden. Alex en Marco willen de aandacht vestigen op stamceldonatie door het rijden van een monster motortocht, met als doelstelling: word donor of doneer!
Wat is Ride to Match?
Ride to Match is een initiatief dat de aandacht vestigt op het belang van stamceldonatie en hoe het levens kan veranderen. Alex en Marco’s persoonlijke betrokkenheid maakt deze tocht des te urgenter. Alex’s neefje, slechts 13 jaar oud, vecht tegen MDS/AML en vond dankzij Matchis een donor. Maar dit verhaal staat niet op zichzelf. Rachelle, een 3-jarig meisje uit België, wacht ook op een match. Haar levensverwachting hangt aan een zijden draadje, en ze heeft dringend een donor nodig. En zo zijn er nog veel meer kinderen en volwassenen die nog op een donor wachten.
Hoe kun je helpen?
Tijdens de tocht kun je Alex en Marco live volgen via TrackJack, dat hen sponsort met een ritregistratiesysteem in de motor. Op de website van Ride to Match vind je meer details over hoe je kunt deelnemen aan de tocht en hoe je kunt doneren. Bovendien kun je daar meer te weten komen over de route, de planning en hoe je kunt helpen om het bewustzijn te vergroten over stamceldonatie.